Onfit kids club – місце, де дитину розуміють і люблять такою, як вона є!

Ми створили безпечний ігровий і пізнавальний навчальний простір для дітей від 3 до 15 років.

Наші професійні педагоги під час занять допомагають розкрити всі здібності і можливості кожної дитини!

В рамках численних варіацій сімейного оздоровлення, догляду за шкірою, заняття спортом або смачного обіду – наш сімейний клуб пропонує навчальні та розвиваючі напрямки в міні-групах або персонально для ваших дітей.

РОЗВИВАЮЧІ НАПРЯМКИ

Художня студія і творча майстерня

Заняття в художній і творчій майстерні проводяться як для новачків, так і для професійних художників. Відвідуючи творчу майстерню, ви зможете отримувати поради художників, ділитися власним досвідом і збагачувати свій внутрішній світ новими знаннями та емоціями!

Ми пропонуємо формат занять в міні-групах до 5 чоловік (відповідно до віку) або персонально. Художня студія запрошує дітей від 5 років, творча майстерня від 3 років.

Заняття в творчій майстерні проводяться за методикою, яка розроблена з урахуванням вікових особливостей і можливостей дітей і дорослих, і дозволяє самостійно створювати художні шедеври в міру навчання і оволодіння різними способами зображення.

На заняттях в художній студії діти познайомляться з різними жанрами образотворчого мистецтва (портретом, натюрмортом, пейзажем, анімалістичні (малювання тварин), історичним, міфологічними і побутовим жанром. Професійні педагоги використовують різні техніки: ліплення, аплікація, орігамі, малювання, об’ємне малювання, коллажі , барельєфи і вироби з глини, квіллінг, пап’є -Маш, скульптура, живопис, пошиття подушок, ляльок та іграшок, декорування та дизайн, вітражний розпис, декупаж, розпис по бавовняній і шовковій тканині.

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ З ШКІЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ

Репетиторство з шкільних предметів проводиться як індивідуально, так і в спліт групах до 3 дітей, що в рази підвищує продуктивність навчання, запам’ятовування та систематизування пройденого матеріалу.

Репетиторство з шкільних предметів здійснюється за даними напрямками: математика, іноземні мови, фізика, українська мова та література, загальна підготовка з усіх предметів, виконання домашнього завдання (для дітей 1-11 класів).

Особливо репетиторство з шкільних предметів актуально в період вступу до вищих навчальних закладів. Наші репетитори проводять інтенсивну і якісну підготовку до вступних іспитів та ЗНО (запис і початок занять проводиться до жовтня місяця навчального випускного року).

Також при необхідності Ви маєте можливість скористатися послугами психолога, який допоможе Вам і Вашій дитині у вирішенні складних проблем, пов’язані не тільки з навчальним процесом, а й з вихованням і розвитком в цілому.

ДОШКІЛЬНА ПІДГОТОВКА

Індивідуальні та групові (міні-групи до 6 чоловік) заняття по експрес-підготовки до школи.

Мета даного курса – комплексна підготовка до школи, розвиток значущих для школи функцій, таких як організація діяльності, загальний інтелектуальний розвиток, візуально-просторове сприйняття, зорово-моторна координація, фонематичний слух, увагу, пам’ять, мислення.

У структуру заняття обов’язково входить:

 • математичний блок
 • навчання читанню
 • робота над приголосної структурою слова
 • звуко-буквений аналіз слова
 • підготовка руки до листа
 • графічний диктант
 • формування знань про навколишній світ
  розвиток мовлення
 • розвиток психічних процесів (увага, пам’ять, уява, мислення, сприйняття)
 • розвиток дрібної моторики

Гарантуємо результат на 100%

Наші випускники надійшли в кращі навчальні заклади міста!

СПОРТИВНІ НАПРЯМКИ

СПОРТИВНІ СЕКЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ

Заняття в спортивних секціях для дітей в клубі ONFIT family club дозволять Вашій дитині не тільки розвиватися фізично і освоювати основні техніки самозахисту, а й проводити вільний час з інтересом і захопленням.

Спортивні секції для дітей в клубі ONFIT family club – це як групові заняття, так і індивідуальні з персональним тренером:

 • Повітряна гімнастіка – сучасний напрямок до вподоби і хлопчикам і дівчаткам, це постава, гнучкість, пластика, сила і растяжка – свобода руху з самого дитинства, координація і володіння собою. Заняття проходять в міні групах по 6 осіб для дітей від 7 років.
 • Гімнастика / акробатіка – напрямок включає елементи різних видів гімнастики і акробатики, формує гнучкість, витривалість, координацію, вміння керувати своїм тілом. Заняття проходять в міні групах по 6 осіб для дітей від 4 років.

БОЙОВІ МИСТЕЦТВА

 • Бокс – вивчення техніки ударів руками, захисту і нападу під керівництвом досвідченого тренера.
 • Джиу-джитсу + змішані бойові мистецтва – мистецтво рукопашного бою і спортивне єдиноборство, що представляє собою поєднання безлічі технік, шкіл і напрямків єдиноборств

Значна перевага клубу ONFIT family club – одна з найкращих студій боксу на Україні!

Таким чином, записуючи Вашої дитини в спортивні секції для дітей в клубі ONFIT family club, Ви можете бути впевнені в професіоналізмі наших інструкторів та якісного рівня підготовки і навчання.

«Фітнес в Onfit kids club – це яскраві та позитивні емоції!»

Приходьте в наш клуб ONFIT family club, і ми подбаємо про гармонійний і всебічний розвиток Вашої дитини!

ДИТЯЧИЙ САДОК

Основна місія дитячого клубу OnFit kids club – всебічний розвиток дітей із застосуванням сучасних навчальних методик, а також турбота про здоровий спосіб життя дитини!

Під керівництвом професійних педагогів спеціально для нашого саду розроблена освітня програма із застосуванням сучасних навчальних методик і технік викладання. Щотижня тематика занять змінюється, підтримуючи інтерес навчального процесу у дітей.

Для дітей від 3 до 6 років заняття проходять за розкладом з 9.30 до 13.00.

Програма перебування в саду має упорядкований розклад:

 • ранкова зарядка з елементами ЛФК
 • мовна розминка
 • танцювальний блок
 • блок граматики та математики
 • чаювання в ресторані / відпочинок в сольовому залі
 • пальчикові, дидактичні ігри
 • рухливі ігри в спорт-залі
 • творча робота

Ми піклуємося про особистий простір кожного малюка, тому кількість дітей в групах не більше 7 чоловік!